Церква «Гефсиманія» вперше провела спільний табір на Азовському морі

Алілуя! Дах адміністративної частини Храму відремонтовано!
01.08.2011
Церква “Гефсиманія” та ГО “Майбутні Батьки України” провели дитяче служіння у таборі “Ровесник”
25.08.2011

Церква «Гефсиманія» вперше провела спільний табір на Азовському морі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

10 днів на березі Азовського моря проходив унікальний християнський табір у який змогли поїхати і молодь і старше покоління. Субота, 30 липня, Львівський Залізничний Вокзал – майбутні табірчани зі Львова та Червонограда збираються у далеку дорогу на море…

У цьому таборі лідерами команд та їхніми помічниками у цьому таборі були молоді служителі, які вчилися вести та керувати командою. Адже команди, як сім’ї, у яких діти, старші і дорослі вчились поважати, любити, прощати, слухати та довіряти один одному.

Команда Олексія Мурадяна “Сладкоєжки” – “Снікерс, баунті і марс – на вечерю нам в сам раз!” Команда Васікова Павла “Божі Перлини” – “Ми перлинки особливі, – Божим скарбом стали нині. закликаємо всіх вас, приєднатися до нас!” Команда Мурадяна Андрія “Позитивчики” – усіх зарядила позитивною енергією! Команда “Нова Хвиля” – “Ми команда “Нова Хвиля”, всі ми крапельки у ній”

“Щоб прокинулись всі зранку – ми виходим на зарядку!” Сьогодні зарядку проводить наша молодь – Павло Васіков, Катерина Панцерно та Марія Трефілова. А тепер вчимося танцювати вальс!

Підчас проведення табору щоранку ранку відбувався особливий, тихий час з Богом, коли учасники табору могли роздумувати над Словом Божим, про Боже творіння, любов, віру і у той же час мали можливість більше познайомитись з Великим Творцем.

Перед тим, як у тихій молитві та роздумах провести час з Богом – радісно та голосно прославляємо Ісуса Христа. Після спільного прославлення та оголошення теми для роздумів на сьогоднішній день табірчани розходилися по командам і разом вивчали Боже Слово.

Після тихого часу з Богом, молодь – лідери та помічники, проводили розбір тем запропонованих для роздумів.

Катя, Паша, Сергій та Маруся – таких “піратів” страшно зустріти у темному провулку… як добре, що фарба змивається! =))) “А тепер всі вишикувались і будемо зустрічати морського Шрека, морську Фіону та їхню доцю Аквапупсика!!!” 😉 “Хто тут усіх азовських бичків перелякав?”

Після начиченого дня табірчани усі разом збиралися у залі, щоб почути Боже Слово. Після насиченого дня табірчани разом прославляли Господа, дивилися християнські фільми і, найголовніше, слухали Боже Слово.

В один з вечорів учасники табору пройшли і пережили в душі Хресну Ходу – останній день Ісуса Христа перед розп’яттям. За цей вечір учасники ходи пройшли декілька “станцій” зупиняючись і слухаючи зі Євангелія про те, що пережив Син Божий ради нашого спасіння. Закінчилась ця дорога біля хреста.

На завершення вечору кожен учасник табору мав можливість попросити прощення у Ісуса Христа і символічно прибити Цвяхом до дерев’яного хреста свої гріхи. Останній, випускний вечір у таборі. Щоб по відзначити останній вечір табору, кожна команда приготувала сюрприз – веселі і смішні а також серйозні та з глибоким змістом інсценування на різні теми.

Прекрасний, теплий вечір на березі моря, ватра і багато нових друзів – це чудовий привід для радості! Ведучі вечору – Павло Васіков та Катерина Панцерно. Грамота найкращому спортсмену табору – Івану Пукію! Команда переможців у загальнотабірних іграх “Божі Перлинки”. Особливим підбадьоренням для всіх були дві молоді дівчини які прийняли Господа Ісуса Христа в своє серце. Анастасія зі Львова та Вероніка із Червонограда.

У подарунок на День Духовного Народження – все тільки найкраще – і жовті лідерскі футболки і гарні мягкі іграшки і звичайно – молитва. Вероніка Захаркова та Анастасія Барицька заспівали свою улюблену пісню “Христос – єдина дорога є”. А тепер ми можемо радіти і прославляти Бога усю ніч =) тільки щоб сусідам не заважати)))

Ось табір і закінчився… Ми вже дома, засмаглі, щасливі і радісні від того, що за ці 10 днів добре відпочили, познайомилися з новими друзями, і найголовніше навчилися бути ближче з Богом. А відразу після приїзду, у Церкві на спільній Домашній Групі, табірчани мали можливість знову поринути у прекрасну та дружню атмосферу табору!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”319″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Задати питання пастору