Церква “Гефсиманія” та ГО “Майбутні Батьки України” провели дитяче служіння у таборі “Ровесник”

Церква «Гефсиманія» вперше провела спільний табір на Азовському морі
12.08.2011
Дитячий денний табір “Веселі канікули з Богом” у місті Червонограді
28.08.2011

Церква “Гефсиманія” та ГО “Майбутні Батьки України” провели дитяче служіння у таборі “Ровесник”

Понад 100 дітей та їхні вихователі взяли участь у святі яке для них влаштувала Церква “Гефсиманія” та ГО “Майбутні Батьки України”. Діти, переважно сироти та позбавлені батьківського піклування, які перебували на відпочинку у дитячому таборі “Ровесник” (м. Червоноград) з радістю прийшли на свято організовене Церквою “Гефсиманія” та ГО “Майбутні Батьки України”.

Діти активно приймали участь у іграх та вікторинах, основною метою яких було розповісти та показати дітям християнські моральні цінності про дружбу та любов до Бога і людей. Програму проводили волонтери ГО “Майбутні Батьки України” – молодь зі Львова та Червонграда. Не тільки діти приймали участь але і їхні вихователі раділи, як діти. =)

Щоб подарувати дітям багато радості, потрібно зробити не так багато – просто показати їм Божу любов. В кінці свята кожна дитина отримала дитяче Євангеліє з яскравими малюнками, щоб ближче познайомитися з Найкращим Другом – Ісусом Христом.

Директор Оздоровчо-Лікувального Комплексу “Ровесник” Василь Михайлович Карвацький, щиро подякував Церкві “Гефсиманія” та ГО “Майбутні Батьки України” за це прекрасне свято і за вклад у виховання Майбутнього нашої України.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”318″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Задати питання пастору