Церква “Гефсиманія” провела Свято Біблії у Правничій Гімназії

День Біблії у Церкві “Гефсиманія” міста Червонограда.
30.10.2011
Утопія – єресі – Нової Ери (нью ейдж)
03.11.2011

Церква “Гефсиманія” провела Свято Біблії у Правничій Гімназії

Церква “Гефсиманія” та ГО “Майбутні Батьки України” провели Біблійну вікторину для учнів Правничої Гімназії (Львів) присвячену Всеукраїнському дню Біблії. Будь яку справу християни розпочинають з молитви і тому перед початком свята діти, вчителі та організатори свята – волонтери ГО “Майбутні Батьки України” у молитві “Отче Наш” попросили Божого благословення на проведення свята Біблії.

Музичний гурт Церкви “Гефсиманія” заспівав гарні українські пісні про Боже Слово. Понад 150 дітей – учнів 5-х та 6-х класів Правничої Гімназії прийняли участь у Біблійній вікторині. Ведучий свята, керівник ГО “Майбутні батьки України”, – Павло Васіков провів вікторину, запитання якої ґрунтувалися на Божому Слові.

На столі у кожної команди лежала Біблія. Саме у Біблії учасники змагань могли знайти правильні відповіді. У перервах між змаганнями – діти радісно співали дитячі пісні. В жюрі конкурсу входили класні керівники та волонтер ГО “Майбутні Батьки України” – Семченко Світалана (праворуч). Діти активно та радісно приймали участь та відповідали на усі запитання вікторини.

Учасники команди переможців були нагороджені іменними грамотами про участь та перемогу у Біблійній Вікторині 2011 року. Всі учні отримали Дитяче Євангеліє у подарунок. І ще один подарунок – Євангелія кишенькового формату, яке зручно завжди носити з собою. Спільне фото учасників змагань між 5-ми класами. Після завершення свята у дітей взяли інтерв’ю для супутникового телеканалу CNL.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”305″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Задати питання пастору