25 річниця Церкви “Гефсиманія”

8-ма річниця Церкви “Гефсиманія” м. Червонограда
17.07.2018
Чистий четвер і Страсна П`ятниця
18.05.2019

25 річниця Церкви “Гефсиманія”

6-7 квітня 2019 року
Християнська Євангельська Церква «ГЕФСИМАНІЯ» відзначила 25 років служіння Господу у м. Львові.

У перший день, 6 квітня ,відзначення заходів, у храмі Церкви «Гефсиманія» проводилась спільна конференція Євангельських церков Західного регіону, де проповідував Єпископ Віталій Вознюк, пастор Церкви Еммануїл» Київ.

У другій урочистій частині конференції відбулось рукопокладення дияконів та пастора Львівської Церкви «Божий Покров»

Молитви і слова вітання Церкві «Гефсиманія», старшому пастору Валерію Павловичу Марченку сказали Єпископ Віталій Вознюк, Єпископ Тернопільської області пастор Василь Дідушин, пастор Володимир Файфер, пастора Львова та Львівсської області.

Церкву «ГЕФСИМАНІЯ» та старшого пастора церкви Валерія Марченко привітав народний депутат України, голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді п. Олег Березюк


Церкву «ГЕФСИМАНІЯ» привітав Директор департаменту “Адміністрація міського голови” м. Львова п. Євген Бойко.

Євген Теодозійович Бойко побажав Церкві подальшої плідної діяльності та передав диплом «За плідну релігійну діяльність та вагомий внесок у розвиток духовності у м. Львові» від імені міського голови п. Андрія Садового.

У другій половині конференції виступив із словом про «Мистецтво спілкування в сім’ї- як знаходити вихід з кризових ситуацій у сімї» провідний український фахівець із питань сім’ї та сімейних стосунків, доктор філософських наук, співавтор законопроектів у галузі державної сімейної політики, засновник фонду «Сім’я», автор і організатор курсу підготовки до подружнього життя п. Адріан Буковинський

У неділю 7.04.2019 на святковому богослужінні Єпископ Віталій Андрущакевич, пастор Церкви «Добра Новина» м. Дрогобич, мав слово про Вечерю Господню(Причастя) і провів Причастя для всієї Церкви.

П. Андріан Буковинський у неділю на урочистому Богослужінні мав проповідь на тему «Церква як Сім’я».

Також із теплими словами вітання і побажання виступили голова Фонду Св. Володимира п. Ігор Матушевський.

Єпископ (у минулому) Львівської області ,Церкви Християн віри Євангельської, пастор Роман Ляховський .


Щирі вітання передали представники Церкви «Гефсиманія» м.Червонограду, диякониса Наталя Сєргеєва


На закінчення Урочистого Богослужіння старший пастор Церкви «ГЕФСИМАНІЯ» Валерій Павлович Марченко звершив молитву подяки Господу за 25 років ведення і захисту Церкви «ГЕФСИМАНІЇ» і щиро подякував гостям за вітання і за можиливість разом служити Господу у Львові.

Після Урочистого богослужіння було святкування, святковий обід, відео-переглядом історії Церкви та прославленням Господа Ісуса і подяка Духу Святому музичним гуртом «ГЕФСИМАНІЯ» за ведення Церкви на протязі 25 років, молодь і діти мали веселі вікторини та подарунки для дітей.
Оригінальний сюрприз подарунок ТОРТИК :

Подати молитовну потребу